Kedim Sürekli Miyavlıyor

arkadaşlar kedim 5 mayıs doğumlu. son zamanalrda çok miayvalama başladı hatta bi kaç kere dışarı kactıgıda oldu. camın önüne geçiyor ve sürekli miyavlıyor. acımı çekiyor acaba ? lütfen yardım edin çok üzülüyorum. ve kapıyı acında felan direk kaçıyor buna nasıl engel olabılırım ?

3 CEVAP

Cinar

Vakti gelmiş erkek arkadaşlarla beraber dolaşıp size yeni yeni yavrular hediye etmek istiyor. Ya bırakacaksınız dolaşıp gelip yavrulayacak yada kısırlaştırılacak.

Ya bidaha gelmezse :(

Cinar

Bırak gitsin dönerse senindir, dönmezse zaten hiç senin olmamıştır. Ev ve çevresini tanıyorsa sıkıntı olmadan dönüyorlar. Bu yüzden ben kedimi hep alıp evin önünde oynatıyorum ki çevreyi iyice tanısın.