Kedimin Boynunda Yara Var Sanırım Egzama

Kedimin boynunda yara var 3 aydır kaşıyıp durduğu için bir türlü iyileştiremiyorum tetracort verdi veteriner suruyoruz ama işe yaramıyor şuan boyunluk var kaşıyamadığı için kabuklandı yara ama kabuk hiç düşmüyor. Ve kedim deli gibi davranıyor sanki sırtına sinek konmuş gibi tuylerini titretiyor bi anda yalanıyor vazgeçiyor bi anda koşuyor yere yatıp sağa sola donuyor duvarlara surtunuyor bana bi ilaç onerebilecek birisi varmı lütfen geçsin artık

2 CEVAP

eylulozl

Yara olduğuna emin misiniz yoksa mantar veya egzama mı başka yerlerinde varsa kaşındığı için öyle yapıyor olabilir

gulinsahim

Veterinerinizin sunduğu tedavi pek işe yaramamış anlaşılan. Mantarı olabilir. Başka bir veterinere gidin muhakkak.