Piree

Nsnr

Sokaktan aldığım kedicikte müthiş pire var nasıl temizleyebilirim?

6 CEVAP

zeynepozcan

pire tasması ya da düzenli banyo

glhncrn

aynısını bende sürekli yapıyorum alıyorum önce yıkıyorum baya %80i gidiyor sonra kuşcudan aldığım hem kediler için hem köpek ve kuşlar içinde kullanılan pire spreyini uyguluyorum 1 hafta tamamdır

Pet_deniz

Aynen yıkadıktan sonra pire ılacı alını kullan zaten o ılacın etkısı cok fazla suruyor

eylulozl

Veya 5 bardak suda 1 bardak sirkeyle yıkayabilirsin ben sokak kedisine öyle yapmıştım ve sirkeli suya girince bayılıyo gibi oluyolar bu sayede geri kalan kısmı elime alıp temizlemiştm

gulinsahim

Birkaç kere banyo yaptırın ardından dış parazit uygulamasını yapın. Ayrıca pire spreyindense ense damlası daha etkili olur.

erhankaya

ense damlası kesin ve kolay çözümdür. ben köpeğime yapmıştım 1-2 gun içinde nekadar parazit varsa yok etti