İç Dış Parazit Tedavisi Kusma Yapar Mı?

İki gün önce kedime iç dış parazit tedavisi yaptırdım iki gündür kusuyor ve hiçbir şey yemedi denebilir veterinere gittim bugün kan aldılar iğne yaptılar midesi rahatlasın diye ama eve gelir gelmez yine kustu ve mama yemedi veteriner önemli bir şey olmadığını söyledi ama yine de benim içim rahat değil daha önce başına böyle bir şey gelen oldu mu?

3 CEVAP

Bir de parazit aşısı yapmadılar hap içirdiler bunun etkisi var mıdır ?

eylulozl

Bazı kedilerde alerji olabiliyor diye duymuştum ama sen başka bir veterinere daha sor

gulinsahim

Alerji olabilir. Bir ya da iki kere kusması doğaldır ama sürekli kusuyorsa o zaman ciddi bir sıkıntısı var demektir. Başka bir veterinere gidin.