Lütfen Yardım Edin

Lütfen yardım edin kedim sürekli kusuyor mama yemiyor ishal. 3 gündür böyle. Parazit tedavisi yaptırdıktan sonra oldu iğne yapmadılar hap verdiler bir kaç yerde dokunabilir yazıyor ama gerçekten çok üzülüyorum hiç mama yemiyor konserve mama da yemedi nasıl yemesini sağlayabilirim ya da mama yedirmeli miyim daha kötü olmasından endişeleniyorum

3 CEVAP

aslisrkyy

Parazit tedavisinden sonra ishal ve kusma normal diye biliyorum bizim veteriner hep parazit tedavisinden sonra ishal olabilir diyor içindeki parazitleri atıyor çünkü ama yemek yememesi normal değil sevdiği şeylerden koymayı dene

Dün gece ve bu sabah biraz haşlanmış tavuk yedi mamasından yemiyor nedense halbuki iştahla yerdi

zeynosece

Benim de kedim vardı yavruyken aldık bir türlü yem yemiyordu aç kalıyordu kusuyordu ama yemiyordu biz ne yiyorsak ona da onu veriyordum o zaman yemeye başladı veteriner de mama yemedigi için alması gereken viraminleri alamaz diye vitamin verdi krem gibi şırıngayla veriyordum ağzına seve seve onu da yiyordu bence bir de böyle deneyin bizimki brokoli bile yerdi çilek ananas aklınıza ne gelirse :)