Kuru Mama Mı? Yoksa Konserve Mi??

mlsulgr

öncelikle merhaba:)) benim köpeğim kuru mama yiyor fakat hepsını bitiremiyor az kalmaya başladığı zaman ağzına alıp geri koyuyor doyduğunu düşünüyoruz,konserve mamalarına aşık :p fakat veterinerimiz konservenin köpeğime uygun olmadığını söylüyor:(
babam ve annem yıllardır köpeklerle büyümüş ve uzman gibiler :) bizimkiler arada veririz zevk için diyor,veterinerimizde sorun olmaz diyor. aranızda yardımcı olacak var mı?? bi fikir alıyım dedim,optm :)

3 CEVAP

busraturk

Konserve tabiyikide arada verilir cok yerse zararlı tabikide

Phentos441

Köpeğin cinsini söyleyebilirmisin bide yawruyken azar azar 3 öğün 1 yaşına yaklaştıkça biraz daha fazla ama 2 öğün yaslandiktan sonra yumuşak konserve mama daha iyi olacaktır

Phentos441

Köpeğin cinsini söyleyebilirmisin bide yawruyken azar azar 3 öğün 1 yaşına cok yaklaştıkça veya girince biraz daha fazla ama 2 öğün yaslandiktan sonra yumuşak konserve mama daha iyi olacaktır