Köpek Alcam Oneri Lutfen

Phentos441

Öncelikle ben 7. Sınıf öğrencisiyim ve 8. Sınıf olunca bir köpek almayı düşünüyoruz orta boy 3+1 bir apartman dairesinde bakicaz havlaması sorun degil ama aşırı yani Çok fazla havlamamasını tercih ederim yaşadığım yerde çok fazla yeşillik alan var tüy bakımına ve gezdirilmesine zaman ayırabilirim oyuncu ve 7 li yaşlardaki çocuklarla arası iyi olmalı azcikta korumacı olmalı golden retriever düsünüyoruz apartmanda köpek bakmak serbest olduğu için sorun olmaz önerilerinizi alabilirmiyim lütfen ? :)

18 CEVAP

fenerrsena43

Barınaklarda yavrularda bulunuyor ama tam cins olmasa bile golden kırmaları oluyor mesala ben barınaktan golden terrier kırması sahiplendim ------- yavru kopekler çoh zahemetli oluyorlar halılara dışkı yapıyorlar ve hergün temizlemen gerekecek geceleri seni uyutmayacak yatişkinlerde bu sorunlar olmuyor en iyisi 1 yaş

buse1deniz1

BEN OLSAN TATLI BİR KÖPEK İSTERSEN GOLDEN KORKUNÇ BİR TİP İSTERSEN TAVSİYEM PİTBUL VEYA K9 POLİS KÖPEĞİ OLABİLİR

Dila2003

Bulldog Bulldoglar, eğer hareketli bir çocuğunuz varsa, seçebileceğiniz en doğru cinslerden biridir. Geniş evlerde ya da apartman dairelerinde yaşamaya uygundurlar. Ama enerjik bir köpek istiyorsanız Bulldog edinmemeniz daha iyi olur. Çünkü bu cins en çok miskinliğiyle tanınır. Ama sakin, laf dinleyen, sabırlı, sadık bir köpek arıyorsanız bu cins tam size göredir. Ayrıca Bulldoglar diğer hayvanlarla da kolayca anlaşırlar.