Kedim Bizi Yakaladığı Her Yerde Elimizi Emiyor Nasıl Vazgeciririz

Nagim

Annesiz biberonla büyüdüler şu an 2aylik iç güdüsel olarak emmek istiyor ama biz uyurken de yanımıza gelip cenemizi yanagimizi elimizi emiyor artık buna nasıl bir son verebilirim

5 CEVAP

legi7037

Belli bir süre devam edecek bu durum, yani araştırmalarıma göre, kesin bir vazgeçirme yöntemi sunmamış kimse.

Pet_deniz

Bi süre sonra büyüyünce bu huyunfan zaten kendileri vaz geçecektir diye düşünüyorum

gulinsahim

Genelde bu huydan vazgeçiyorlar bebeklikten çıktıkları zaman, fakat benim kedilerimden bir tanesi -1,5 yaşında- hala yanıma gelip elimi, kulağımı falan emiyor. Nazik bir dille uyarıp sevip kucağıma yatırıyorum, yatışıyor. Sizinki de devam ederse böyle bir şeyi deneyebilirsiniz. Sizinkinde ne sonuç verir bilemem, ama bir deneyin derim.

Nagim

Teşekkürler

buse1deniz1

Genelde bu huydan vazgeçiyorlar bebeklikten çıktıkları zaman, fakat benim kedilerimden bir tanesi -1,5 yaşında- hala yanıma gelip elimi, kulağımı falan emiyor. Nazik bir dille uyarıp sevip kucağıma yatırıyorum, yatışıyor. Sizinki de devam ederse böyle bir şeyi deneyebilirsiniz. Sizinkinde ne sonuç verir bilemem, ama bir deneyin derim.