Temizlik Konusunda Yardim?

Ysmnatn

4 gun once yavru labrador sahiplendik;aşıları tamamlayincaya kadar yaklasik bir ay süreyle banyo yaptiramayacagimizi soyledi veterinerimiz.Bu sure içinde temozligini nasil yapmam gerektigi konusunda bana yardimci olabilir misiniz.Kulak içlerinde sorunumuz daha fazla;şimdiden teşekkür ederim.

7 CEVAP

Cinar

Kuru toz temizleme şampuanları var ondan kullanabilirsiniz. Veya alkolsüz ıslak mendillerle silebilirsiniz.

Ysmnatn

Çok teşekkür ederim...

zeynepozcan

tarayın

Ezgii94

Ben şahsen islak mendil kullanıyorum bide parfümü var güzel kokması icin petshoplarda mevcut. Bebeklere özel islak mendil kullanıyorum Alkolsüz marketlerden kolaylıkla alınabilir.

Ysmnatn

Cok tesekkur ederim;Gece'yi sahiplendirme yoluyla aldik sanirim bi süre veterinerde kalmis kimseyi suclamak haddime degil ama bakimsiz ve halsiz düşmüş.Bugun itibariyle veterinerimiz antibiyotik tedavisine başladı alt solunum yolu için umarim onun için bundan sonra cok saglikli ve guzel günler olacak tek temmenimiz bu.

gulinsahim

Parfümlü ve alkollü olan hiçbir şeyi kullanmayın. Sadece bebek pudralı ürünleri tercih edin, eğer güzel koksun istiyorsanız. Köpeğinizi her gün düzenli tarayın ve arada bir avcunuzu ıslatıp onu öyle sevin. Ardından kurulamayı ihmal etmeyin.

Ysmnatn

Cok teşekkür ederim. ..