15 Yasinda Bir Erkek Cocugu Kopek Bakabilirmi

Phentos441

15 yaşındayım ve golden retriever bakabilirmiyim yani yaşım uygun mu veya alman çoban kopegi

8 CEVAP

fenerrsena43

Bakabilirsiniz ama golden cinsi veya küçük îrkla başlayın daha sonra alman kurtlarına geçin

zeynepozcan

tabiki benim kızımın goldenı var sadece kendisi bakıyor hem de pati ver otur gel gibi komutları biliyor kızım sadece 11 yaşında

Phentos441

:)

eylulozl

Bakabilir ama boş zamanı olmalı sonuçta o köpek gezdirilmek sevgi görmek oyun oynamak ister

Phentos441

Günde en az 3 saat gezdirebilicegimden emin olabilirsiniz :D

Evet bence bakabilir ama vakit ayırmalı.

Akitamaya

10 yaşındayım ama bakıyorum hemde büyük ırk

Akitamaya

Sende bakasin