Disi Mi? Erkek Kopek Mi?

Surasena

Ben disi istiyorum fakat ailem bundana degil sizce.

33 CEVAP

Akitamaya

Dışı al benim mayam çok oyuncu hatta tüm dışı köpekler oyuncu

Serem

Yavruları seviyorsan dişi al bence ama annen yavru istemiyorsa erkek al

Serem

Eğer dişi alırsan hayvanı kısırlaştırma sakın hayvanın yavruları olur onu seversin eğer kızın başına bir şey gelirse onun yavrularını seversin sonuçta onun Can'ın bir parçası allah korusun gelmesin ama sonuçta oda bir gün ölcek sonuçta bence dişi al hem sahiplerine sadık oluyorlar ve arkadaşların dediği gibi sağ sola yapmıyorlar tuvaletlerini

defne

Bence dışı yavrusunu sıkıntı edersen kısırlaştırman yada yavrularını isteyen birine karşılıksız verirsin

minipati

dişiler daha sadık ve eğitimi daha kolaydır.

Bayansan erkek erkeksen dişi al. O zaman daha bağlı oluyorlar sahiplerine. Dişinin eğitimi biraz daha kolaydır bu arada özellikle tuvalet konusunda

blackleon

Dişi :)

blackleon

Dişi :)

GOZDEMAYLO

erkek

gokceyigit

benim köpeğim erkek.ama dişi köpeğin daha sadık ve itaatkar olduğunu biliyorum dişi al

patkam

erkek alın

patkam

dişi köpek bakımı zor

AllyNewt

Kendin karar ver :) önünde 3 seçenek var. A. Dişi, B. Erkek C: hiçbiri.

herkes fikrini söylemiş zaten

zeynosece

Bu soru benim de aklıma takılıyordu köpek sahibi olmadan önce :) herkes bişey söylüyodu yok erkek köpek al sana aşık olur dişi alırsan eşini sahiplenir senden kıskanır falan ya da tersi dişi al evine bağlı olur sadık olur vesaire bu tamamen senin köpeğinle kuracağın ilişki ile alakalı aslında ben bunu farkettim kim ne dese boş :) Benim şu an dişi bir cane corsom var bana resmen tapıyo hayvan. Eşimi de çok seviyo ama bana ayrı bi sevgisi var.. Onu ben büyüttüm çocuğum gibi baktım hayvan insan gibi nankör değildir ekmek yediği ele ihanet etmez. Ayrıca çok korumacı 4 aylık olmasına rağmen beni ölesiye koruyor. Hiçbi şeyden asla geri adım atmıyor. Tehlike hissettiği anda koruma moduna geçiyor. Yani demem o ki erkek de alsan dişi de alsan inan hiçbir şey farketmiyor. Eşimin de zamanında erkek köpeği olmuş. Dişi köpeğin yanında olsa dahi eşim çağırdı mı hemen manitayı bırakıp gelirmiş yanına :D ee noldu hani öyle değil böyleydi değil mi :) yani takılma onun bunun dediğine inan hiçbir farkı yok

köpeğimi erkek tercih ettim