Golden Retriever Apartmanda Bakılırmı?

batuhan1110

Golden retriever apartmanda bakılırmı zorlukları neler olur cevap verirmisiniz

5 CEVAP

batuhan1110

Yardım...

Phentos441

Bakılır ama günde en az 2 saat dışarı cikarmalisin

apartmanda köpek bakımı hem köpek açısından hem de sahibi açısından zor olur diye düşünüyorum ben. birincisi onu sık sık yıkamalısın evde bakıyorsun sonuçta köpeğin çok da temiz bir hayvan olduğunu söyleyemeyiz tüylerini de sık sık taramalısın çok döker bunları hallettin diyelim köpek bu kedi gibi uyuşuk bir hayvan değil daha enerjik bir hayvan onu eve kapatmak sadece günde 1 2 saat gezdirmek onun enerjisini atmaya yetmeyeceğini düşünüyorum evde ne kadar koşturup hoplayıp zıplayabilir ki bu yüzden eğer bahçeli bir evin yoksa köpek alma derim tabii bunlar benim fikirlerim

buse1deniz1

HAVLAMASSA EVET

Akitamaya

Benim Akitamı apt de besliyoz