Oğlumun Cinsi Ankara'mı Van'mı?

Oğlumuz Beyaz kısa tüylü her iki gözüde mavi ve sağır değil. Ankara diyende var Van diyende. Emin olamadık, sadece merak ediyoruz. resim ekleyemedim, resimleri profilimde mevcut. rica etsem bakabilir misiniz?

6 CEVAP

Ankara diye düşünüyorum :)

kedi_sever

bence ankara çünkü van kedileri genellikle sağır oluyor ve gözlerinin rengi iki farklı renk oluyor

berraun

öncelikle maşallah diyeyim oldukça tatlı bir kediniz var. kedinizin cinsi sanırsam van.... sağır olmadığını ve kısa tüylü olduğunu söylediniz. ve resimlerinde de van kedisine benziyor. kedinizin cinsi muhtemelen van kedisi. :3 ^^

:) van olduğu kadarda pitbull kendisi kesinnn :), çok teşekkür ederimmm

ozztuna

merhaba. köpük çok ...mmm hani nasıl derler; klas bir görünüşe sahip, çok şanslısınız =) bana kalırsa da kesinlikle Ankara kedisi kendisi ;)

Çok teşekkür ederim cuma günü kısırlaştırma ameliyatı oldu, ankaraymış cinsi tuyleri kısa olabiliyor diyor doktor