Chow Chow Köpeğimin Kulakları Düştü

kobemalone

Arkadaşlar öncelikle merhaba, Aranıza yeni katıldım umarım iyi vakit geçirirz..

Benim sorum 3.5 aylık erkek chow chow cinsi köpeğim var, Fakat iki gündür kulakları düştü,acaba kalsiyum eksikliğinden mi? yoksa diş dökme zamanı olduğundan dolayı olabilirmi? Şu ana kadar Advance ve Acana maması harici kullanmadım.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

3 CEVAP

fenerrsena43

Benimde komşumun alman kurdunun kulakları düşmüştü bişey verdim geri düzeldi demişti veterinere sorun

aybike

Kikirdak ve kemik yapiini guclendiren vitaminler var ben benim kopek icin kullndim ve yararli geldi.veterinerinize sorabilirsiniz.

Kıkırdağı kırılmış olablir mi çok sert sevildiği içinolablir bence öncelikle bir veterinere görünün