Kedi Sahiplenmek

behcetik

Arkadaşlar merhaba yaklaşık 1 aydır kedi arıyorum sahiplendiğim kedi ömürlük olacağı için benim için çok önemli fakat ev içinde de besleyeceğimi düşünerek cins kedi almak istiyorum chincilla, persian(İran), britishshort hair, Norveç orman kedisi vb. Cinste kedileri bulmak zor oluyor sahiplendirmek isteyen olursa bu numaraya whatsapp üzerinden mesaj atabilirler

whatsapp bilgi: 0(507)713 83 91

not: başta Bahsettiğim gibi kediyi ömürlük alıcağım için 0-3 ay arası olursa daha çok sevinirim.

1 CEVAP

erkan_eser

Merhaba. Umarım aradığınız kediyi bulursunuz ama benim size naçizane tavsiyem sokağa çıkıp şöyle bir gezinmeniz olacaktır. Sizi bütün cins kedilerden daha mutlu edecek onlarca yavruyla karşılaşacaksınız. Ve emin olun o yavru gün gelecek sizin sevginiz ve ilginiz sayesinde en güzel kedi olacak. Saygılarımla...