İştahsızlık

Merhabalar, benim 1 yaşında kedim var, 3 ay önce "Gençlik Hastalığı"na yakalanmıştı fakat çok şükür bunu atlattı. Fakat dün gece dışarıya çıkmıştı ve gelmedi, sabah onu bulduğumda halsiz ve tuhaf bir şekilde bana bakarken gördüm. Kucağıma aldığımda vücut ısısı da düşmüştü. Ev getirdiğimde hemen gitti su kabının oraya ve biraz sus içti. Ardında yaş-kuru ayrıca et-sosis vs vermeme rağmen yiyesi olsa da yemiyor.

1 CEVAP

erkan_eser

Merhaba. Bir sorum olacaktı. Kedinizin aşıları düzenli olarak yapılıyor mu?