2 Yaşında Alman Kurdu Sahiplenicem Acil Bilgi..

nihatgunver

2 yaşında giricekmiş sahibi meçburen güvenilir birisine vermek istiyor. Adamla konuştum ama söylediği bazı konular hoşuma gitmedi kararsız kaldım. Köpek bana alışırmı benim sözümü dinlermi birde tanımadığı insanlara zarar verebiliyormuş bunların hepsini çözebilirmiyim detaylı yardımcı olursanız çok sevinicem. sahibi barınağa bırakmış barınak eve uzak olduğu halde köpek barınaktan kaçıp sahibinin yanına gelmiş bu bendende kaçma ihtimali varmıdır?
Şimdiden teşekkürler.

2 CEVAP

Alman kurdu köpekler genellikle asabi yapılıdırlar. Ne yaparsanız yapın genlerden gelen bir asabilik taşırlar. Yani bakımı oldukça zordur. Herkese havlama huyu vardır. Yani 2-3 kere sahibini ısırma olayı bile olabiliyor. Yani çok özel eğitim ve disiplin isteyen köpekler. Aynısı Malino için de geçerli. Ayrıca 2 yaşında Alman Kurdu büyüktür. Yani yavru bir köpek beklemeyin derim.Olumsuz konuşmak istemem ama başa çıkabileceğinize inanıyorsanız sahiplenin. Isırmaya yönelik bir köpektir. Ama sahibini çok sahiplenir ve eğitildiğinde çok da iyi korur. Siz bilirsiniz.Ama kesinlikle başa çıkabileceğinize inanıyorsanız sahiplenin. İyi günler :)

Akitamaya

Yavru al büyük değil