Doberman Büyüme

batuhanteoman

DİŞİ BİR DOBERMANIM VAR 9 AYLIK NASIL DAHA YÜKSEK VE KASLI YAPARIM

3 CEVAP

Düzenli yürüyüşlere ve sporlara çıkın. Sabah olsa çok daha iyi olur. Köpekler için uygun ağız ağırlıkları var . Çene kaslarını onunla kuvvetlendirebilirsiniz. Çok zorlamayın. Yürüyüşe düzenli çıkar,spor yaparsanız pek gerek kalmayacaktır :)

zeynepozcan

mamasını değiştir ödül mama sayısını arttır sabah sporlarına götür

Ramazan7

Düzenli yürüyüşler ve ağırlıklı sırt çantası takın ama ufaktan başlayıp yavaşça arttırın ve kaliteli yem kullanın