Ücretsiz Mama Desteği

melisbiran

Ankara'da kaldığım yurdun bahçesindeki kedileri besliyordum,yurt yönetimi istemediği ve koyup gittiğim mamaları attığı için yandaki parka kedi evi yaptık şimdi minnoşları orda besliyorum.Öğrenciyim şimdilik marketlerden aldığım mamalarla besliyorum onlar da pek kaliteli degil takdir edersiniz ki.aldığım paket 1 günde bitiyor.Bu konuda destek veren bir yer var mı ya da uygun fiyatlı kalitesiz olmayan mama önerebilir misiniz fazlaca alabilecegim :)

4 CEVAP

aksiseda

Reflex marka mamanın açık olarak satılanı var, tavuklu olanın kilosu 7.5 lira.Veterinerlerce kötünün iyisiymiş bu mama :)

erhankaya

15 kg lık uygun fiyatlı mamalar var *********** , ********* vs sitelerde bulabilirsin. parca parca alırsan daha ucuz diye daha cok para harcamış olursun bir defa al daha ucuza gelsin

asoo123

dostluk maması i poşeti 1.tl

melisbiran

Tesekkur ederim cevaplariniz icin.Bakiyorum onerilerinize :)