Kedim Yatağına Tuvaletini Yapıyor?

Kediseviyorum

Ona ilgisiz davrandığımı düşünmüyorum eğer sorun buysa , yatağının ulunduğu oda ise gayet sıcak anlayamıyorum bir fikriniz varsa yorum yazın lütfen .

8 CEVAP

Tabii ki ona ilgisiz davranmıyorsunuzdur. Kedinize yatak yaptığınız düşüncesi de nereden çıktı ? Belki de o onun tuvaletidir. Yani o bu olayı böyle algılıyordur. Kedi kumunuz yoksa tabii ki yapması doğaldır. Ancak varsa bile her kedi kuma tuvaletini yapamayabilir. Sırf bu algısından dolayı kedinin iç organlarını çıkarıp saatlerce işkence edemeyiz değil mi ? ( BU ARADA SÖZLERİM SİZE DEĞİLDİ. SADECE BİRKAÇ YIL ÖNCE OLMUŞ BİR OLAYIN UNUTMAMASI İÇİN DİLE GELMESİ GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNDÜM O KADAR. İSİM VERMEK İSTEMEZDİM AMA BU GENÇ MUSTAFA CAN AKSOY'du ASLA UNUTMADIM BU OLAYI VE ASLA DA UNUTMAM...) Neyse bu konuyu geçelim.
Yani demek istediğim kediniz için bir tuvalet hazırlamaktansa onun kendi tuvaletini seçmesini bekleyin. Kendi yatağını seçsin.
Şüphesiz ki daha mutlu olacaktır...
Geçmiş olsun :)))

Kediseviyorum

Anlıyorum ama kedi kumu var.uzun süredir aynı kumu kullanıyoruz .kumun markası (cat's pearl ) .yatağını koymamaya başladık artık tuvaletini yapmıyor. :)

Yumak96

Bir süre yatağın yerine kum kanını koyun 2-3 gün sonra alışır, yatağı kaldırmanız iyi olmuş :)

Kediseviyorum

Kotuğa tuvaetini yaptı :D

hunithecat

Eğer idrarını yapıyorsa ve kediniz kısır değilse kızışma döneminde olabilir bu sorn genellikle kısırlaştırma sonrası son bulur. Eğer kısırlaştırılmış bir kediyse evde onu rahatsız eden bir şeye tepki gösteriyor olabilir, yeni bir eşya veya yeri değişen birşey gibi.

Kediseviyorum

Yok daha kısırlaştırmadık . Yaşı henüz küçük.En kısa zamanda kısırlaştıracağız tavsiyeniz içi teşekkürler...

Haklısınız ancak hunithecat haklı herhangi bir eşya veya değişken bir şeyler dikkatini çekebilir.