4 Aylık French Buldog Köpegim Var Mamasına Peynir Yada Yoğurt Gibi Şeyler Karıştırmadan Yemiyor

Kuti

Kuru mamayı yemiyor peynirle karıştırılan yiyo sadece mama yemiyo acil yardim birşey olursa diye açlıktan korkuyorum saatlerdir ac yemek versem eminim yer mamayı sevmiyo sürekli uyuyo kustu heralde bana

3 CEVAP

izzy

Mamayi mi sevmedi acaba degisseniz başka mamayla benim oğlum yogurt yiyince hemen kusar sizinki iyi kusmuyor aslında bir öğün önüne koyun 15 dk bekleyin yemezse kaldırın diger öğüne kadar hiçbir şey vermeyin aç karnına mutlaka yiyecek

Kuti

Akşam 5 kadar vermedim ara ara koydum mamayı yemiyor

izzy

Mamayi birdaha önüne koymayin
5 degil 7 gibi verin yemezse kaldırın 10 gibi tekrar verin yiyecektir yemezse tekrar kaldırın sabah kesin yer