İlk Defa Bahçeli Bir Yerde Köpek Bakacağım Hangi Köpeği Almalıyım ? :)

PitbullBoy

İlk defa bir köpek bakacağız ve bütün aile dogo argentino istiyor fakat baskın bir ırk olduğundan daha sonra almaya karar verdik. Evimiz bahçeli . İlk olarak hem bahçeyi koruyacak hemde dost canlısı hangi köpeği almalyım ? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

26 CEVAP

Labrador veya golden

bence en iyisi alman kurdu

nildogcat

Baskın ırk istemiyorsunuz fakat Kangal olabilir mi diyorsunuz...Genellikle baskın ırklarını bekçiliği daha gelişmiştir.Bencede Alman Kurdu doğru bir karar..

Omermulhan

Kangal alın size ait olani korur ve sahibine asırı derece duskundur
size karsi guclu baglari vardir evde
siz kaliyorsaniz kimseyi yaklastirmaz benimde var cunku

ilanekle

Eğer cins takıntınız yoksa sokaktan veya barınaktan kırma bir köpek alarak hayat kurtar.

Thyke

Irkın ne önemi var yuvasız bir cana aile olun o zaten sizi korur ve sever

doglove777

benimde alman kurdum var evi çok iyi koruyor bence alman kurdu al ama masrafı çok fazla eğer olmazsa golden al

Havanese_Siri

Golden, labrador veya border collie (önerimdir)

Yavru_kedii

Satın almayında ne yaparsanız yapın...