Lütfen Cevap Yazın ! Mama Tarifi Nasıl Hazırlarım :)

asoo123

        1. Canım köpeğim Milka için bana lezzetli bir yavru köpek mama tarifi verir misiniz ?

2 CEVAP

aybike

Kuru mama yiyebilecek ayda ise mutlaka kuru mama ver.hem saglikli hem temiz oluyor.hafta bir yumurta haslayip verebilirsin.kabuklarini iyice ogutup verirsen kalsium takviyesi olacaktir.yine haftada 1 kemik suyuna ekmek dograyip ve parca tavugu haslayip kuru mamasiyla verebilirsin.yogurt da iyidir balik filanda olabilir kilciksiz ama bu ek gidalari cok abartma hafta 1 ve mutlaka mamasina karistir.

Phentos441

Öncelikle kuru mama yiyebilecek yasta 've asilari tamsa kuru mamasina biraz yogurt katarsan cok istahli yer diye dusunuyorum halamin spanieline oyle yapiyorduk