Kopegim İstemedigim Bir Ciftlesme Yasadi..

aybike

Merhabalar..2 yasindaki disi kopegim dun istemedigim bir ciftlesme yasadi ve ilk ciftlesmesiydi. kopegimin dogurmamasi icin ne gibi birsey yapabilirim bilgisi olanlar yada daha once boyle birsey yasayanlar yardimci olurmusunuz.

18 CEVAP

Akitamaya

Köpeğiniz döneminin 3. dönemini geçirdi ise istekli oluyor.Bu konuda çiftleşme anı olmadan köpeğinizi çekin.

aybike

Fenersana43 kopegim yavrulamadi.hamile kalmamasi icin gayet maliyetli bir igne var onu yaptirdim.niye sormustunuz?

Aycanur

Aybike hanım köpeyinizin çifleştiği köpeyin cinsi ne