Dişi Kedi Mi Yoksa Erkek Kedi Mi Sahipleneyim?

marimera

disi kedi mi yoksa erkek kedi mi sahipleneyim?

7 CEVAP

Yumak96

Çok geniş çaplı bi soru aslında, iri olsun diyorsanız erkek narin olsun diyosanız dişi alfa diyosanız erkek beta diyosanız dişi yanıma çok gelsin diyosanız dişi vs vs vs... (Her kedinin karakteri farklıdır, cinsiyet önemli değil)

mlkbks

Bence bir disi bir erkek sahiplen ,zamani gelince kısırlaştırırsın erkek olan işemez dişi olanda nara atmaz mutlu mesut yasarlar,tek olmak onlar icinde zor:)

aybike

Erkek kedi koku birakiyormus ciftlesme zsmaninda oyle diyor besleyenler benimki disi ve hicbir dorun yasamiyoruz.

umut61

Dişi kedi alın, erkek kedi yaşını doldurunca etrafa işiyor dayanılmaz bir koku bırakıyor ve bu koku öyle yıkamayla falan da kola kolay çıkmıyor. Dişi kedi ise kızgınlığa girer miyavlar başka bir şey yapmaz

Bence erkek eğer kız alırsan yavrulayınca size sorun olur

Pinar5504

Bence dişi alın dişiler hem daha uzun yaşar ve daha sahibine karşı korumacıdırlar tabii saldırganlıkları türüne bağlı. Eğer yavruları diye düşünüyorsanız kısırlaştırılarak her şey çözülür.

defne

Dişi kediyi kısırlaştırman gerek ama yinede dışı kedi daha iyi ve daha sadıklar bence dişi