Pitbul Alsam Evde Bakabilirmiyim

Lazemir

Pitbular kaç yaşında saldir

7 CEVAP

eviniz bahçeli mi apartman mı

Yumak96

Öncelikle pitbullun yavru vasfında olması gerekir çünkü aranızda bağ oluşması önemli bir durum oluşturacaktır tabiki sorumluluklarını üstlenecekseniz çeşitli bahanelerle onu yalnız bırakmayacaksanız bakabilirsiniz.

FParadox

Pitbull iyi eğitip sosyalleştirirsen kaç yaşına gelirse gelsin saldırmaz staffordshire terrier bakabirsin evde

aybike

Lazemir tabiki evde bakabilirsin.benim 2 tane pitbullum var ve evde bakiyorum.2 yasinda ve 8 aylik.hicbir vukaatlari olmadi.pitbull saldiracak diye bir kural yok.sosyallesmeyen ve saldirgan buyutulen her hayvan saldirir.sizin yetistirmenize bagli bir durum bu.tavsiyem yavruyken alin..karakterinizi siz yonlendirin.

tirmik

evet bakılabilir ama diğer arkadaşların da dediği gibi yavruyken alman senin yararına çok hareketli oldukları için günde iki sefer gezdirmelisin yani kural değil ama enerjisini bu şekilde bitirmeli. saldırgan klişesine gelince o tamamen senin elinde

endofbeauty

Su pitbullar kotu pitbullar saldiriyor dusunuyorsan hatta ve hatta kac yasinda saldiriyor soruyorsan PitBull alma. Bas edemiceksin :)

endofbeauty

Hem daha kucuksun. Okuldayken anne baba mu bakicak zannediyorsun? :D