Acil! Kedim Görmüyor

ardanezgi

Yavru kedim hastalık belirtileri gösteriyordu veterinete götürdüm, verilen ilaç sonrası gözbebekleri büyüdü ve göremez oldu. Şu an ısrarla duvarların içerisinden geçmeye çalışıyor ve sürekli patisini suyun içine sokuyor. Ne yapacağımı şaşırdım. Ne zamana düzelir? Yoksa ilaç ağır geldi ve kör mü oldu?

5 CEVAP

Akitamaya

Sanırım evet.Üzgünüm ama bu gerçek! İçtiği ilaçların yan etkisidir. Geçmiş olsun.

Akitamaya

Hem duvarlara çarparsa ölebilir.

Yumak96

Geçmiş olsun, üstümüze büyük bi sorumluluk düşüyor kalan hayatını en güzel şekilde geçirmesini sağlayın çünkü artık görebileceği tek şey sizin ona olan sevginiz.

aybike

Ilaci veren veterinere sorsana ve durumdan dolayi onu sikayet et veterinerler birligine

zeynepozcan

umarım ilaç ağır geldiğinden böyledir