Şey Benim Küçük Beş Aylık Kedim Evden Kaçtı Geri Döner Mi?

Bora

Olay şöyle oldu, ben evi havalandırmak için camı açtım ve o da fırsat bulup kaçtı zemin katta oturuyoruz sitede bahçe ve park falan var.Onu çok seviyorum geri dönmesini istiyorum. Bunun için cam açık önüne zıplayabilmesi için sandalye koydum.o geri döner mi eğer açıklarsanız çok Mutlu olurum

12 CEVAP

erkan_eser

Merhaba. Siz sabırla aramaya devam edin. Uzaklaşsa bile emin olun, şimdilik 1-2 kilometrekarelik alanı terk etmez. Eğer sokağa alışkın değilse evin yakınlarında karanlık ve kuytu bir alana saklanmış olabilir. Depo, bodrum katı, balkon altı, çalılık gibi alanlara göz gezdirin. Vaktiniz oldukça yanınıza bir miktar mama alıp onun adını yüksek sesle tekrar ederek gezinin. Umarım küçük dostunuza en kısa sürede kavuşursunuz.

Yumak96

Arkadaşlar çok üzücü bi konuşma uslubunuz var farklı yollarla fikirlerinizi dile getirin lütfen, kardeşim mevsim geçiş dönemi olduğu için havalar soğuk olduğundan küçük bi ihtimal geri dönebilir lakin 5 aylık bi kedi sokak şartlarınada alışabileceğinden kendi yolunada bakabilir zamana bırak gelmezse, pencerelere sineklik takıp sokaktan kurtarilmis yeni bi yavru sahiplenebilirsin

Bora

Desteğiniz ve güzel yorumlarınız sayesinde yakında minnağıma olacağım gibime geliyor Dün akşam rüyamda başka bir kedi ile çiftleşmiş hamile olmuştu Tatlı tatlı yavruları olmuştu Herkese çok teşekkür ederim Sağolun

Yumak96

Belki bu sana bir mesajdır bir yavru sahiplen ve sokaktan bir kediciği kurtar,umarım geri gelir gelmezse de çok üzülme yoluna bakacak yaşa gelmiş ömrü az olsada umarım mutlu olur.

zzAr

Dönmesi zor çıkıp arayın çok uzağa gitmiş olamaz.

Bora

Biz her gün çıkıp en az 3 kere çıkıyoruz

Bora

Ama bizim sitede gibi gözükmüyor her yere baktık ve çıkalı 2 gün oldu yani Çarşamba günü

aybike

Bence unut gibi

selinjsj

Yazik olmş umarim doner . :(

defne

Dönmez ztn dönemlerde evcilse herkesin yanına gider biri felan almıştır ama almadıysalar geri döner umarım:)

mhmmdust

Yasi nedeniyle evini bulmasi cok zor belirli noktalara kokusunu birakmis olma ihtimali varmi ev yakinlarina felan

Köpek olsa döner derdimde kedi olunca umut yok diyorum. Ama umarım beni yanıltır ve gelir