Lutfen Bakın

Kedim hicbirsey olmadigi halde topalliyor fakat bahcedeki kedilerde de oluyordu bu. Ama kendi kedime ne yapacagimi bilemedim neden topalliyor

7 CEVAP

fenerrsena43

Vet e goturun

Yumak96

Bi yerden atlarken indirmiştir,hareket alanını kısıtlayın ve bir süre yüksek yerlere çıkmasına izin vermeyin

suheda

Merak etmeyin korkulacak bir durum yok. Yuksek bir yerden atladıgı icin incinmistir :)

buray

bir süreliğine yüksek yerlerden atlayamayacağı bir odada tutun.

selinjsj

Hareket etmemsini sagla bir sure

defne

Kalça kemiğinde felan sorun olabilir veterinere görür yada bilen birine :)

Phentos441

Diken falan batmistir patisini iyice kontrol edin