4 Aylık Kedimin Kustu İcinde Kurtlar Vardi

Dün akşam siringayla kontil verdim 2 cc. Bugün de kusmasi devam ediyor yine kontil versem mi? Kedim 2 gundur hiç birşey yemiyor ve evin içinde onu göremeyecgim köşelere gidip yatıyor. Lütfen yardım eder misiniz ?

2 CEVAP

Bora

Bence kedinizi veterinere götürün.Umarım küçük dostumuzun eski haline ulaşır

erkan_eser

Eğer şimdiye kadar yaptırmadıysanız en kısa zamanda kedinize iç/dış parazit aşısı yaptırmalısınız. Bu hem sizin hem de onun sağlığı için çok çok önemli. Ayrıca kedinize asla çiğ et ve et ürünleri vermeyin. Çiğ ürünler parazit oluşumuna neden olur. En kısa zamanda sağlığına kavuşması dileğiyle...