Köpeğime Başka Bir Köpek Saldırdı Yardım Edin!

Köpeğimle gezinirken Köpeğim başka bir bahçeli evin Köpeğini koklamak için bahçe demirlerinden bakıyordu.Diğer Köpek birden demire atladı ve demirlerin arasından benimkini burnundan ısırdı.Köpeğimin burnu resmen yarıldı hatta diş izi var.Kanıyor.
diğer Köpeğin sahibiyle tartıştık.Çünkü onların Köpeği gerçekten saldırgan ve bahçede tasmasız bir şekilde geziniyor.Geçen günde bana saldırmaya çalıştı ama demirlerden dolayı beceremedi.
Kadın bizim suçlu olduğumuzu söylüyor ancak biz maduruz.Benim hayvanımın burnu yarıldı diş izi var.
BU KİŞİLERİ ŞİKAYET ETMEK İÇİN NERELERE BAŞVURABİLİRİM? LÜTFEN YARDIMCI oLUN****