Kedi Aşılar

kedim 5 mayıs doğumlu iç dış kuduz karma aşılarını yaptırdık. gençlıik aşısının vakti geldimi kaç aylıkken gençlik aşısı yaptırılıyor ? lösemi ve mantar aşısı yaptırma zorunluluğum varmı ? yardımcı olur musunuz ?

2 CEVAP

erkan_eser

Merhabalar. İyi bir veteriner, kedinizin aşı takvimini ilk götürdüğünüzde belirler. Bence veterinerinizi değiştirmeyi düşünün.

evrimpolat

AŞI ZAMANI GELMİŞ.GENÇLİK HASTALIĞI AŞISI YANİ KARMA AŞI 5. AYINDAN İTİBAREN YAPILIR