Kızım Fazla Sosyal

zeynosece

Biraz garip olacak ama kızım yabancılara hasta. Dişi bir cane corsom var. Beni korusun kollasın evi korusun sahiplensin istiyordum fakat ne hikmetse yabancıları çok seviyor. Biri ona yaklaşsın hemen kuyruk sallamalar bi heyecanlanmalar. Açıkçası bu kadar sosyallik beni rahatsız ediyor. Henüz aşıları tamamlanmadı. Yani dışarı çıkmıyor. Ama işyerine götürüyorum yanımdan ayırmıyorum. Kimi görse hemen kendini sevdirmeye çalışıyor. Büyüyünce allah korusun bahçeye hırsız mırsız girmeye kalksa hırsızla kanki olacak sanki :D Ne yapmalıyım yardım edin sinirlerim bozuldu

21 CEVAP

erhankaya

yavru köpeklerin hepsi öyledir sıkıntı yapmayın büyüdükçe karakteri oturur. eve de kimseyi sokmaz :)

turtlesena123

benim çakır diye bir kedim var oda çok büyüdü oda hasta insanlara herkese sülük gibi yapışıyor

aybike

Yavru kopekler hep ayni oluyor.brnde 2 tane pitbull var yavruyken onlarda oyleydi.simdi 2 ve 1 yasindalar hadi kolaysa bahce duvarina yaklas.1 yasindan sonra biliyorlar bekcilik isini..ama sen yinede eve gelen oldugunda cok fazla cikartma misafire ki eve gelen yabanciyi ayirt etsin..

Phentos441

Bi tanidiginiz size sakadan vursun ama gerçekten vurmus gibi sizde canınızın acidigini hissettirin ona bakalim ne yapicak eğer havlarsa veya isirmaya calisirsa bişey yoktur köpeğin karakteri goldenlerinki gibidir eger bişey yapmazsa onunla çok fazla zaman gecirememis olabilirsiniz oda normal olarak sosyallesmeye calismistir

zeynosece

Cidden mi çok sevindim ya umarım öyle olur teşekkür ederim :))

erhankaya

evet sıkıntı yapmayın benm ölen köpeğim de(coni) yavruyken sizin anlattığınız gibiydi. büyüyünce bahçeye konan kuşlara bile havliyordu :)

defne

Yavru köpekler hep böyleler sorun etme :)

zeynosece

Ben de üzülüyodum hahah ne bileyim daha önce hiç köpek bakmadım çok teşekkür ederim sağolun içime su serptiniz resmen :))

hacerrsari

daha çok küçük normal benimde 3 aylık rotum var aynı ama büyüdükçe karakter oturuyor şuan oyun zamanı :)

zeynosece

Bir saniye ayırmıyorum yanımdan ama ilginç belki de daha küçük olduğundandır 3 aylık henüz ne bileyim işte böyle avutuyorum kendimi :D deneyeceğim sağolun

zeynosece

Kedim yapsa sıkıntı değil hayvanın doğasında yok bekçilik koruma vesaire benim de vardı kedim ama köpek olunca iş değişiyor insan bekliyor korusun kollasın diye :)

zeynosece

Tesekkurler :)

murti_m

hırsız için alarm kurmak gerekebilir fikrimce.

Zmstf

9aylıkda ciddileşecek

Zmstf

9aylıkda ciddileşecek