Eve Kedi Almak İstiyorum Hangi Tür Kedi Alayım

Bora

Ben tam emin olmadığım için size sorayım dedim bana güzel bir aile kedisi önerirmisiniz arkadaşlarım Van kedisi al diyo ama emin olamadım

13 CEVAP

minipati

Sahipsiz herhangi bir cins kedi alabilirsin. Amaç bir cana yuva vermek olsun yeterli bence.

buray

bütün kediler evde beslemek için uygundur, hepsinin sevgiye ve şefkate ihtiyacı var.

Yumak96

Lütfen ırk merakın olmasın olsa bile zaman içinde sahiplen kesinlikle para verme , parayla CAN alamazsınız...

Nihal12

Bora daha 16 yaşındasın.ailen onaylıyorsa sorumluluğunu üstlenebileceksen eve kedi al.sonuçta bu bir canlı ve enaz 10 yıl seninle olacak.böyle bir girişimi ailenle konuş ve sokakta bulunup eve alınan sahiplenilmeyi bekleyen bir sürü can var.cins arama.en iyi cins tekir kedidir sakın unutma..annen arasın araştırsın sana sahiplendirme yapılmaz ..18 yaşın altındasın...

yavrukurt

Van kedisi cook tatli

Bence kendi ruh halinize uyabilecek bir türden kedi SAHİPLENİN. Tembelseniz İRAN KEDİSİ, Normal çalışkan biri iseniz Schottish Fold olabilir

kedi_sever

bildiğim kadarıyla van kedileri kucaktan hoşlanmıyo ve kulaklarıda çok iyi duymuyomuş :( cins kedi almana gerek yok sokaktan ihtiyacı olan bir kedi alabilirsin ama illa cins kedi istiyosan siyam al siyam kedileri çok uysal ve eğitebiliyorsun az tüyde döküyolar :)

kedi_sever

bildiğim kadarıyla van kedileri kucaktan hoşlanmıyo ve kulaklarıda çok iyi duymuyomuş :( cins kedi almana gerek yok sokaktan ihtiyacı olan bir kedi alabilirsin ama illa cins kedi istiyosan siyam al siyam kedileri çok uysal ve eğitebiliyorsun az tüyde döküyolar :)

selenn4

Sokakta bir çok yavru kedi oluyor bir tanesine aile olabilirsiniz.

Bence egzotik sharter snoopy al cok tatlilar

BENU

EVE KEDI ALACAKSANIZ EN IYISI BOMBAY TURLERI HEM COK USLU OLUYORLAR HEMDE COK SEVECENLER

BENU

BENIM TEKRAR BIR SORUM OLACAK ACA BA KEDIM NEEDENN EV YEMEGI YIYOR

Pelinnn07

Bende de siyam kedisi var cok akillilar ve birkac kez anne diye biseyler soyledigini duydum cok ilgincti :) siyam candir :)