Acillllllllllll

mylovepuppy

benim 2 kuşum var h. bülbülü üzerlerini her gün örtüp bakımlarını yapıyodum bu saba dişçi ye gitmiştik geldim de öğlen di üstünü açtımda biri ölmüştü öteki de tüylerini kabartıp uyuyodu ölü olanı gömdük yaşayan kuşuda ölmesin diye kafesi dezanfekten ettik güneşe çıkardık suyuna limon damlattık kuşum yaşarmı iyi mi yaptık kötü mü yaptık lütfen fikir verin

7 CEVAP

mylovepuppy

zaten evin içersin deler
aynı zaman da akşamları soğuk oluyor o yüsden ustünü ortüyom

defne

Yanlış evin içinde serbest bırak kuşunu o kendi kendine girdiğinde kafesine kapatırsın ayrıca suyuna katman gereken vitaminler var haftada bir yapmalısınız bit spreyleri kumları felan var kuşcuya git (bence);)

defne

Bu arada kuşlarını içeri al evin içerisine yoksa ölmesi çok normal

izzy

Üzerini neden örtüyorsun

mylovepuppy

zaten evin içersin deler
aynı zaman da akşamları soğuk oluyor o yüsden ustünü ortüyom

FParadox

Soğukla arası yok hint bülbüllerinin, cereyanda kalmış olabilir birde dışarıda bırakma hayvancağazı

mylovepuppy

arkadaşlar dışar da olduğu kanısına nerden vardınız onu anlamadım