Kedimin Karnı Şiş

poncik09

kedimin karnı şiş vede benim yanımda yatarken ayak uçmda odamdaki sandalye ye yatıyor karnı ve memeleri biraz büyüdü sesli ortamlarda durmuyor evin arka odalarına gidiyor ve biraz vahşileşti .Normalde çok hariketli olan kedim 3 gündür çoğunlukla uyuyor

3 CEVAP

minipati

dişi mi? dişiyse hamile olabilir mi?

kedijim

İc parazit yada kabizlik sorunu da olabilir,en iyisi bir vetin gormesi,muayene sonucu ancak sorun belli olur..hareketsuzse durum ciddi ve acil,gec kalmadan goturun..gecmis olsun..

Yampirik

Karnı şiş ise bi hastalığı vardır bence vete goturun karının şiş olması iyi degil