Kedim 5 Aylik Ve Ust Sağ Sivri Uzun Dişi Çıkmış Yada Kırılmış Rahatsız Ediyor Sizce Napmaliyim

Yampirik

Kedim 5 aylik ve ust sağ sivri uzun dişi çıkmış yada kırılmış rahatsız ediyor sizce napmaliyim

2 CEVAP

erkan_eser

Eğer süt dişiyse yerine yenisi çıkacaktır ama süt dişi değilse başka bir çözüm bulmanız gerek. Ancak ne olursa olsun kesinlikle veterinerinize götürün. Belki enfeksiyon oluşabilir.

Yampirik

İki süt dişide çıktı sorunsuz şuan gayet iyi veterinere goturmeme gerek yok galiba sagolun :)