Kediler Kopek Mamasi Yer Mi

prumeysa

Yavru kediler, yavru kopek mamasi yer mi?

9 CEVAP

defne

Evet yer ama köpek maması daha sertdir sütüne koyup yumuşatabilirsin

erkan_eser

Merhaba. Aslında yememeli ama maddi durumunuz iyi değilse ve kedi maması alacak durumunuz yoksa deneyebilirsiniz. Ancak köpek mamasını suyla yumuşatıp ezerek vermelisiniz. Unutmayın sütle değil suyla. Sütteki laktoz kedilerin sindirim sistemlerini mahveder.

FParadox

Bi keresinde merak ettim denedim sokak kedisine birkaç tane verdim yedi :)

Akitamaya

Köpeğim kedi manasını seviyor. Kediye sever köpek mamasini

batuhanteoman

kedi köpek maması yer yavru kediyse yavru köpek maması verilir sindirimi biraz zordur ama sorun olmaz ama şöyle söyliyim bir işede yaramaz sadece karnı doyar ayrıca kedi mamaları herzaman köpeklere göre daha ucuzdur

evrimpolat

KESİNLİKLE KEDİYE KÖPEK MAMASI VERMEYİN.KEDİYE ZARAR VERİR EĞER FARK OLMASAYDI KEDİ VE KÖPEK MAMASI AYRI SATILMAZDI,BİR MAMA ÇEŞİDİ OLURDU.

Besin değerleri farklı. Düzenli bir beslenme olmaz. Demir eksikliği vs vs uğraşablirsiniz.

busraturk

Yer ama köpegin kendi mamasında ona göre vitaminler falan ver kedi mamasındada kediyo gore uzun sure yemesi zararlı olabilir bence

Zmstf

Hayir yemez olurler