Aşılar Hakkında

Zuzumm

2 aylık bir yavrunun iç ve dış parazit aşısı olduktan sonra hangi aşıları yapılması durumunda aşıları tam denilebilir? Ve bu aşılar ne kadar süreyle yapılmalıdır? Bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim teşekkür ederim

2 CEVAP

umut61

İç ve Dış parazit aşılarından hemen sonra karma 1 ve karma 2 aşılarını muhakkak olması gerekiyor.
Karma aşılar yıllık. Parazitler 3 aylık periyotlar halinde tekrarlar

Zuzumm

Yani bunları yaptırınca aşılar tam diyebilirmiyiz ? Farklı kaynaklardan çok fazla aşı ismi gördüm de Puppydp vs. gibi . Teşekkür ederim