Beyaz Kedı Alacagım Ismıne Ne Versem

BENU

beyaz kedı almak ıstıyorum ısmıne ne versem

52 CEVAP

zeynosece

Biber köfte veya turşu ya da ne bileyim osman da güzel rıfkı falan :D

aylayn

Kedimizin cinsi Ankara, bembeyaz ve gözleri boncuk gibi.. Adını "Mavili" koyduk.. Mavi, Maviş, Maviko.. hepsini anlıyor :)

ziyanim

Ali rıza ya da ummügulsum olsun :D

selenn4

Pamuk güzel olabilrr :)

Kesicikiz

Marry

Zmstf

Biliyormusun huyunu göre seç mesela mestan

Yumak96

Dedikleri gibi karakterine göre de bi isim bulabilirsin huysuz gibi nazlı gibi falan :)))

GOZDEMAYLO

maya

gokceyigit

ciklet:)))

latte

latte mocha coffe mişa leli like

patkam

pamuk , sempatik...

Mayis1

Soru 3 yıl önce sorulmuş. Sanırım bahsi geçen kedi de mia. Cevaplamanıza gerek yok diye düşünüyorum. 3 yıl kedi isimsiz kalmamıştır.

ayse1310

Aaa soru 2015de sorulmuş. Kim hortlattı bu soruyu ya :D

kedi_sever123

BENU koyabilirsin =)

nifito

Kardelen