Köpeğimin Aşı Oldu Ağlıyor Lütfen Yardımm!!

caglaatemiz

Köpeğimi dün öğlen aşı olmaya götürürken küçük tuvaletini taşıma kutusunun içine yaptı henüz yavru ve tuvalet eğitimini yeni yeni veriyoruz veterinere gittik dış parazit ve karma aşılarını oldu orda da temizleyemiyiceğim için eve gelince ayaklarını yıkadım yıkarken aşı yerine su gelmediğini düşünüyorum çünkü sadece ayaklarına odaklı yıkamıştım bu sabah kalktığımızda da kucağıma aldığımda ağlamaya başladı aşı yerinin acıdığını düşünüyorum çünkü aşı yapılan yerin yakınlarına dokununca ağlıyor her hangi bir sorun var mıdır? ağlaması normal mi? diğer aşısını olduğunda böyle bir sorun olmamıştı şimdi neden böyle olmuş olabilir?

4 CEVAP

fenerrsena43

Bir fikrim yok ama bidaha veterinere gittiğinde sor

izzy

İğnelerin hepsi farkli kimisi fazla yakar aynı durum benim oglumdada olmustu 3 gün dokundurmamisti o kisima veterinerinize bi sormanizda fayda var

caglaatemiz

çok teşekkürler bir sorun yokmuş bugün iyi ağlamıyor :)

izzy

Geçmiş olsun