Tek Testisli Kedim Ameliyat Oldu 1 Gun Sonra Yine Aynı Azgınlıklar Başladı. Ne Zaman Duzelir?

Merhaba, köpük cuma günü kısırlaştırma operasyonu oldu. Muayenede tek testisli olduğunu oğrendik.. Bunun bir eksisi karın boşluğunda aktif bir testis olabilirmiş off

1 CEVAP

Daha cuma günü ameliyat oldu bugün cumartesi gecesi. Yaklaşık bir kaç saat önce yine aynı bağırmalar aynı yunlu şeylere saldırmalar başladı. Tamam hormon seviyesi hemen duşmez bi kaç ayı bulabilir dedi doktor ama ya aktif bir testis varsa karın boşluğunda? Bu durumu yaşayan varmı? İkinci ameliyat onu yormazmı?