Kedim Hiç Tuvaletini Halıya Vs Yapmazdı Ama Bir Kaç Keredir Tuvaletini Kaçırıyor Bunun Nedeni Ne

kedim hiç tuvaletini kumu dışında bir yere yapmadı fakat son zamanlarda bir kaç kere halıya büyük tuvaletini yaptı önceden hiç yapmazdı şimdi neden böyle oldu? arka ayaklarına doğru aşağıda göbeğinin orada bir şişlik var acaba onunla bir ilgisi olabilir mi?

3 CEVAP

umut61

Kedinizi veterinere göstermenizi tavsiye ediyorum.

Tuanakuzey

Evet arkadaşa katılıyor bir veterinere gostrin .

CatGirl

Bencede bir veterinere gösterin ama onunla yeteri kadar ilgilenmiyorsan veya onu üzecek bir şey yaptıysan sana karşı bir tavır sergiliyor olabilir migrosta ve çoğu petshopta satılan fısfısdan almanı öneririm fısfısı kedinintuvaletini nereye yapmasını istiyorsan oraya sıkıyorsun ve oraya yapıyor