Kedimizin Agzindaki Yara Mi Bakar Misiniz ?

prumeysa

Kedinin agzi cok kotu kokuyordu. Agzinda sol taraftaki kırmızı yara-curuk gibi yeri farkettik. Bu bi yara mi? Bu mu koku yapiyor?

4 CEVAP

edaOsman

Büyük ihtimalle yara.hatta diş problemi olabilir. Insanlardan bildigimiz gibi ağız kokusuna sebepte olabilir... Buna en iyi çözümü veteriner size söyler... Mutlaka götürün daha kötü olmadan iyilessin kuzu ☺

tahriş olmuş katı yiyecek vermeyın bı sure

prumeysa

Cok tesekkurler

kopukpati

Ağız içi yaraları ile çok karşılaşıyoruz... Eğer çok geç kalırsanız tedavisi çok uzayabilir çünkü yayılabilir. Bence vakit kaybetmeden veterinere götürün onun için tedavisini uygulasın.