Yaratıcı Çözümleriniz

Zuzumm

Merhabalar , Böyle bi alanım var burayı kafes gibi değerlendirmek istiyorum. Şimdilik önünü kartonla kapattım geçici olarak ancak çok ses çıkartıyor. Güvenlik kapısı buldum ancak çok pahalı , daha az maliyetli yaratıcı fikirlerinizi bekliyorum. Ben bişey bulamadım

7 CEVAP

Zuzumm

Fotoğraf koymuştum ama görünmüyor sanırım. 3 tarafı kapalı bir alan sadece önünü kapatsam yetecek yani.

fenerrsena43

Köpeğinize havlasa bile sesi duyulmıyacak yermi yapmak istiyosunuz

Zuzumm

Yok hayır yanlış anlaşıldım :) Kartona tırmanmaya çalıştığı için veya çarptığı için karton çok ses çıkartıyor . Karton yerine ne koyabilirim diye sordum ben

FParadox

Kartona tutkal ile kumaş yapıştırın veya ince kontraplek kestirin ucuz olur yine üzerine kumaş yapıştırın tutkal ile

Zuzumm

Güzel fikir teşekkür ederim:)

fenerrsena43

Aynen kutunun içine kumaş gibi şeyler yapıştır :)

Benekli

güzell