Köpekler Evde Yanliz Kalırımı?

Simgeecc

Merhaba kopekler evde tek kalırmı? Ben kopegimi bıraktığımda herşeyi parçalıyor :/ sizdede öylemi ?

10 CEVAP

Kuti

Kaç aylik

Simgeecc

5 aylık

aybike

Benimkilerde yalniz kalinca herseyi parcaliyor..cinsi ne?

Simgeecc

Jack Russell sizin ki ?

fenerrsena43

Benimkisi 7 aylık bahcede kalıyo ama bahcede yalnız kalınca canı sıkılıyor ve poşet felan parçalıyo

FerdaNur

kalabileceğini sanmıyorum o yaşta iken çok hareketli oluyorlar

PinguPanda

Gençken çok hareketli oluyorlar yastıklar koltuklarla resmen savaşıp ortalıkta cam çerçeve bırakmıyorlar. Bu doğal belli evrelere gelip kısırlaştırıldığında tembel mıyışık hale bürünüyorlar.

dilarab

evde yalnız kalacağı zamanlar tüm evde dolaşmamalı. ona vaktini geçirebileceği bir alan verseniz yeter.benim köpeğim 7 aylık. evden çıkarken salonu ve mutfağı kapatıyoruz holde ve 1 odada duruyor.çünkü uzun süre yalnız kaldıklarında sıkılıyorlar ve herşeyi yapabilirler:)

Ramazan7

Onların enerjilerini tüketmezseniz evde yanlız kaldığında enerji atması gerekicek. Enerjilerini düzenli olarak tüketin ve ona ilgisini cekecek oyuncaklar bırakın

zeynosece

Bizim küçük dana alıştı evde yalnız kalmaya eskiden ağlardı şimdi biz giderken yolculamaya bile gelmiyor :D sağda solda parçalayabileceği bişey bırakmazsan sıkıntı olmaz oyuncaklarını koy oyalanabileceği bişeyler mesela pet şişe falan alışır o zaten