4Aylık Kızımın Büyüdüğünde De Rahat Kullanabilmesi İçn Kapalı Tuvalet Boyutları En Az Nekadar Olmalı

karamrve

Merhabalar. 4 aylık smokin cinsi bir kızım var. Ona büyüdüğünde de rahat hareket edebileceği büyüklükte kapalı bir tuvalet almak istiyorum, en az kaç boyutlarında olmalı acaba, tecrübeli olanlar yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

3 CEVAP

Busrabiye

benim kocaman pofidik kızlarım için burdan şu kabı aldım. ben cok memnunum tavsiye ederim :) https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/ariel-pembe-kedi-tuvaleti-kurek-hediye.html

Çok büyük bir tuvalet almanız iyi olmaz diye düşünüyorum :)

karamrve

Teşekkür ederim cevaplarınız için