Kedi Almak İstiyorum Yardimci Olun..

simge

Mrb. Arkadaslar kedi almak istiyorum kedi disi olsun 7aylik_1yasinda arasinda faln olabilir ama ben eskisehirdeyim eskisehirdeyseniz bi kediniz hakipkinda konusalim kedi cok istiyoru vppm cunku lutfen yardimci olun...

17 CEVAP

selenn4

Barınaklarda çok sahipsiz kedi var bence bir ziyaret edin

melcim11

Sokakta buldugun bi minigi de sahiplenebilirsin bence onumuz kış ve ona iyilik yaptigini farkedip normal bi kediden daha ilgili ve sevgi dolu oluyolar :)

patkam

Bence sahiplenin...barınak veya sokaktan...bana kalırsa sokaktan sahiplenin...fakat 1-2-3 aylıkken almanızı tavsiye ederim...çünkü büyükken tuvalet eğitimi ve size alışması biraz zor oluyor...

Dostevi

Sokaktan aldıklarım arasında 7-8 aylık bir disi tekirim var ankarada ama

simge

Hmm.. tm tsklr. :-)

umut61

Merhaba aşağıda bağlantı adresinden ilgilenmek istediğiniz kediyi seçip sahiplenebilirsiniz.

Yuva Arayan Kediler

simge

Biliyorm baktim ama eskisehirdeki butun kediler sanïrsam sahiplendiler bide bn erkek kedi istemiyorum disi kedi istiyorum..

simge

Olabilir dusunucem tsklr.. :-)

simge

Tm dusunucem tsk. Ederim.. :)))

simge

Kaç aylıkken annelerini emmeyi bırakırlar sizce arkadaşlar??

simge

Hmm. O zmn anlatirmisiniz huylari nasil

Dostevi

malesef o sahiplendi ama daha ufak isterseniz yardımcı olurum yada 05442246519 whatsuptan yazarsanız çevredeki arkadaşlardan da bulabilirim

simge

Yok burdan olsa daha iyi olur

patkam

Bence sahiplenin...barınak veya sokaktan...bana kalırsa sokaktan sahiplenin...fakat 1-2-3 aylıkken almanızı tavsiye ederim...çünkü büyükken tuvalet eğitimi ve size alışması biraz zor oluyor...

suzan

merhaba benimde tekir beyaz sahiplenilmeyi bekleyen bir kedim var...