Yardıma İhtiyacım Var Bi Köpegim Var Pekinez Cinsinden Ve Daha 1 Aylık Bile Degil Kanlı İshal Olmus

zehra_kya

Benim pekinez cinsinden bir köpegim var ve daha 1 aylık bile degil kusuyodu istahsızlık vardı ve veterinere goturduk ve kanlı ishal olduhunu soyledi tedavi varmıs ama baya bi pahalıya patlıyo ve bizde o kadar para yok zaten daha 8.sınıfa gidiyorum ve beni fazla umursamazsınız ama gercekten onu kaybetmeyi göze alamam dost oldu bana resmen ve simdi o yokken olmaz caresizim ben onu almak icin kac ay para biriktirdim annem babamında yardımı oldu desteklediler ve aldım sonunda ilk kez boyle bi sey yapıcam ama gercekten bunu az miktarda tedavi edebilecek bi veteriner arıyorum lütfen yardım edin benim icin degil köpek icin oda bi can sonucta ve tedavi edibilmek varken onu ölüme bırakamayız hayvanlar konusunda cok hassasım lütfen ona bi yardım eli uzatın bu tedaviyi ucuz miktarda yapabilecek bi veteriner varsa nolur yalvarıyorum köpeğime bakın o benim herseyim oldu daha minnacık bisey zaten keske elimden daha fazlası gelse siteri gezdim hep en sonunda bu siteyi buldum cok ugrastım lutfen yardımcı olun

1 CEVAP

Mihov

Canım bana feysten ulaşır mısın. Aslıhan Gündoğdu diye yaz yüzümün pek görünmediği gri bir kedinin uyuduğu bi resim var kapak fotografımda da köpeğe sarıldıgım bi resim var. Ordan bana bi ulaş lütfen