Yardım Edin Lütfen

zehra_kya

Ya kanlı ishal tedavisi icin iatanbulda ucuz bi miktara yapan veteriner biliyosanız lütfen söyleyin :((

2 CEVAP

Mihov

Kanlı ishal çok masraflı malesef :( Ama empati veteriner kliniğinin biraz duyarlı olduğunu söylüyorlar. Ankarada olsaydınız birkaç yer önerebilirdim ama İstanbulda pek bi fikrim yok. Lütfen bu sorununuzu feys twitter gibi diğer sosyal ağlarda da paylaşın daha çok kişiye ulassın o sekılde daha cok yardımcı olan birileri çıkar. Hatta bunu arastıracagınıza direkt klinik desteği ilanı açın beklemesin can elbet birileri destek cıkacaktır kısa zamanda kurtulur umarım

Zmstf

Nolmus ki kopegine